Neler yeni
  • ☼ FLaTCaST ELELE'YE FACEBOOK , RESMİM.NET , HIZLIRESİM.COM , TİNYPİC.COM , PİC-UPLOAD.DE , DİRECTUPLOAD.NET aracılığı ile resim, gif vb. görseller kesinlikle eklenmemesi önemle rica olunur. Eklendiği an görevli arkadaşlar tarafından silinecektir!!! ☼

tema isteğim

Hoş geldiniz Aleyna mina

Yazınızda harf hataları var, pek bişey anlayamadım ama, anladığım kadarıyla
URL lerdeki resimlerden tema yaptırmak istiyorsunuz,

tema yapabilmemiz için öncelikle, sitemizdeki konulara en az 50 beğeni veya yorum yazmanız gerekiyor,
kurallarımız böyle.

Sabri Şirin...

Hoş geldiniz Aleyna mina

Yazınızda harf hataları var, pek bişey anlayamadım ama, anladığım kadarıyla
URL lerdeki resimlerden tema yaptırmak istiyorsunuz,

tema yapabilmemiz için öncelikle, sitemizdeki konulara en az 50 beğeni veya yorum yazmanız gerekiyor,
kurallarımız böyle.

Sabri Şirin...

özür dilerim forum lurallarını yerine getirecem tekrar özür dilerim

istemiş olduğunuz 60 beğeni ve yorumu yaptım tema yapılması ,.,n föndermiş olduğum yesimlerden tema yapılmasunu istiyorym mümkünae

hg aleyna bak atin resimelre baktim onlardan daha kaliteli tema resimelrimiz var berat temalarina bak daha güzel resimelr tema var ordan isdediğin temayi alabilrisniz. şimdiden tskelr..BERAT

yazınızı oludum tş ederim tema isteği yapmıştım ama gerek kalmadı yayınlarımızda birbirinden değerli emektar arkadasların temalarından yararlanıyorum berat-aysy07-diclr diğrt emektarlarımızın temaları olmak üzere.tema yapan ustalaromızın hepsini inceliyorum berat bey bütün temalarınızı lncekedim devamda edicem var olun

Geri
Üst Alt