Neler yeni
  • ☼ FLaTCaST ELELE'YE FACEBOOK , RESMİM.NET , HIZLIRESİM.COM , TİNYPİC.COM , PİC-UPLOAD.DE , DİRECTUPLOAD.NET aracılığı ile resim, gif vb. görseller kesinlikle eklenmemesi önemle rica olunur. Eklendiği an görevli arkadaşlar tarafından silinecektir!!! ☼

dlatcast radyolar hakkında bilgi alma

aleyna mina

Özel Üye
merhabalar cddfm. smsktarlar 30 eylül 2024 tarihi itiibaruyla flatcasttaki tüm radyoların kapanacağı duyumubu aldım ve aldık.gerçekren kapanacakmı.kapanırsa tekrar radyo açılırmı yada tamamen sonamı erer saygılarımla hayırlı forumlat çalışmalar diliyotum

Flatcast Kapanıyor, Ancak Shoutcast ile Yayınlar Devam Edecek!
Bildiğiniz üzere, uzun zamandır radyo yayınlarımızı Flatcast üzerinden gerçekleştiriyorduk. Ancak, Flatcast platformunun kapatılacağı bilgisi bizlere ulaştı. Bu durumun siz değerli dinleyicilerimizi üzeceğinin farkındayız, ancak endişelenmenize hiç gerek yok!
Panik Yok, Yayınlarımız Shoutcast Üzerinden Devam Edecek! ????
Flatcast'in kapanması bizleri yayınlarımızı durdurmaya zorlamayacak. Yayınlarımızı yeni ve daha güçlü bir platform olan Shoutcast üzerinden sürdüreceğiz. Shoutcast, çok daha geniş kitlelere ulaşmamızı sağlayacak ve sizlere kesintisiz radyo sefası sunmaya devam edeceğiz.
Yeni platforma nasıl bağlanabileceğinize dair tüm detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bu geçiş sürecinde herhangi bir sorun yaşarsanız, biz buradayız ve her zaman sizelere destek olmaya çalışacağız.
Sevgi ve Saygılarımızla...
Bu mesaj Flatcast'a değidir. Flatcast Platformu üzerinden yayın yapan bir radyonun kendi dinleyicilerini, Flatcastın'ın önerisi dogrultusunda ''Shoutcast'' üzerinden yayınlarına devam edeceklerini ve topluluklarını bir arada tutmak dagıtmamak için , ayrıca yeni yayın uygulasına geçis tarihini haberdar etmek amaçlı bir mesajdır....
Lütfen yanlıs / eksik bilgi vermeyiniz. Bir kac konu yukarıda Kapanma ile alaklı daha sonra accıklama yapılacagını belirtmistik ...
Tüm ifadeler:
11

değerli bilgi ve açıklamalarınız için çok rşk ederim saygılarumuzla

merhaba kolay gelsin flatcast rasyoları sonlandırdo benim gibi müziği seven onlarca müzik sever noynu bükük kaldık sabırla gelecek haberş bekliyoruz herhangi bir gaber gelişme olutsa bizi bilgilendirmeniz ve hasretin son bulması müzikli saatlere günlere tekrar dönebilmek. güzel haberlerinizi beklirek hayırlı günler diliyorum

merhaba kolay gelsin flatcast rasyoları sonlandırdo benim gibi müziği seven onlarca müzik sever noynu bükük kaldık sabırla gelecek haberş bekliyoruz herhangi bir gaber gelişme olutsa bizi bilgilendirmeniz ve hasretin son bulması müzikli saatlere günlere tekrar dönebilmek. güzel haberlerinizi beklirek hayırlı günler diliyorum

Yeni radyo yayınları yakında başlayacaktır, takipte kalın

öıj teşekkür ederim değerli üstadım haberlerinizi bekliyorum saygı ve hürmetlerimşe

Geri
Üst Alt